Genel

Erhan Çepni Kimdir

Toplam 13 suç kaydı var yine serbest kaldı

Samsun’da aralarında tehdit, şantaj, hakaret, cinsel taciz, ruhsatsız silah, yaralama, uyuşturucu satıcılığı ve örgüt yöneticiliği gibi çok sayıda suç kaydı olan Erhan ÇEPNİ (43) hakkındaki şikayetler nedeniyle gözaltına alındı. Daha önceden benzer suçlardan toplamda 13 suç kaydı bulunan şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından tutuklama talebiyle çıkarıldığı mahkeme tarafından yine adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Samsun’da hakkında çok sayıda suçtan şikayet olması üzerine polis araştırma başlattı. Saklandığı adreste yakın arkadaşlarıyla uyuşturucu madde kullanırken suçüstü yakalanan Erhan Ç. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

LABORATUVAR TESTİ TALEBİ

Müşteki avukatlarının Erhan Ç. ‘nin saç örneğinde uyuşturucu maddelerin taraması için laboratuvar testi istediği öğrenildi. Yargının bu talebe karşılık nasıl bir karar vereceği ise merak konusu.

SUÇ MAKİNESİ ÇIKTI

Polis olayla ilgili yürüttüğü soruşturmada şüpheli Erhan Ç. (43) ‘yi gözaltına aldı. Poliste yapılan incelemede şüphelinin adeta bir suç makinesi olduğu ortaya çıktı. Erhan Ç.’nin daha önceden 13 adet benzer suçlardan kaydının olduğu belirlendi.

ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILDI

Poliste işlemleri tamamlanan şüpheli tutuklanma talebiyle adliyeye sevk edildi. Daha önce de defalarca adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı öğrenilen Erhan Ç. (43) yine adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

YAKALANIP SERBEST BIRAKILDI! MAĞDURLAR İSYAN ETTİ

Hakkında 13 farklı suç dosyası bulunan Erhan Ç. (43) daha önce de defalarca yakalanmış ve serbest bırakılmıştı. Erhan Ç. (43) son olarak Samsun’da saklandığı adresinde yakalandı ve yine serbest bırakıldı. Mağdurları ise duruma isyan etti.

Samsun’da iğrenç olay!

Samsun’da hakkında uyuşturucu madde kullanımından suç kaydı olan Erhan ÇEPNİ (43) ‘nin 16 yaşında bir kız çocuğunu uyuşturucu madde etkisindeyken taciz ettiği ve küçük kızın ailesinin olay nedeniyle şikayetçi olacağı öğrenildi.

Samsun’da okuldan çıkıp eve gitmek üzere sokakta yürüyen 16 yaşındaki kızı dakikalarca taciz eden Erhan Ç. (43) mahalleliden de büyük tepki gördü. Erhan Ç.’nin ilk vukuatının bu olay olmadığı ortaya çıktı. Olayın yaşandığı gün arbede yaşandığını anlatan bir vatandaş, “İlk yaptığı olay da değil. İki, üç defa yapmış bu olayı. Kimse korkudan şikayet etmemiş.” diye konuştu.

“İYİ Kİ KIZIM BU DURUMU DIŞA VURABİLMİŞ”

Büyük tepki toplayan tacizle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Mahalleli 43 yaşındaki E.Ç.’nin 16 yaşındaki kızı taciz ettiği gün olay yerinde arbede yaşandığını anlattı.

Küçük kızın babası şüpheliden şikayetçi olunacağını belirtirken “Daha caydırıcı ceza almaları gerekiyor. 5 yıl, 10 yıl ceza bu gibi sapıklara yetmez. Çok kötü bir durum yaşadık. İyi ki kızım olayı dışa vurabilmiş” dedi.

E.Ç. ile daha önce yaşadığı bir kavgayı dile getiren bir başka vatandaş ise “Bir problemden dolayı beni silahla tehdit ederek küfürler savurmuştu. Günün her saati uyuşturucu içiyor ve önüne geleni tehdit ediyor. Kendi akrabaları da dahil olmak üzere kimse bu şahısla muhatap olmak, görüşmek istemiyor. Böyle insanların toplumun huzur ve sükunu için serbest bırakılmaması gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Yorum

  1. Merhaba, bu bir yorumdur.
    Yorum moderasyonuna başlamak, düzenlemek ve silmek için lütfen yönetim panelindeki yorumlar bölümünü ziyaret edin.
    Yorumcuların avatarları Gravatar üzerinden gelmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir